SMM social media marketing | Kreativní Studio TD

 

Začněte prodávat

svou značku 

Nemáte dostatek času věnovat se online marketingu a nebo nemáte představu o tom, jak nejlépe prezentovat svou značku? Přidejte se k řadě spokojených zákazníků a svěřte nám správu svých profilů na sociálních sítích.

 

   

Jak fungují reklamy

Poradíme 

Správné zacílení efektivní reklamy není vždy jednoduché. Ukážeme vám, že dobře promyšlená reklama nemusí stát velké peníze a přitom vygenerovat profit.

Nejsou výsledky?

S námi budou

Držíme se osvědčených strategií, které tvoříme individuálně na míru všem našim klientům.

Štve vás konkurence

Převálcujeme jí!

Potřebujete být o krok napřed před konkurencí? Dokážeme vám pomoci. Skrze důkladnou analýzu trhu víme, jak můžete být nejlepší.

Nečekejte na zázrak, pomůžeme vám hned!

 

Čím dřív se nám ozvete, tím rychleji můžeme začít s růstem vaší značky.

Najdeme vám skutečné zákazníky

 

Dost bylo s nákupem falešných sledujících. Nehrajeme na palce a srdíčka, ale na prodeje! Zajistíme organický růst vaší značky, kdy budete mít jistotu, že každý nový sledující je i potenciální zákazník.

Reklamy, které mají smysl

 

Tvoříme reklamy, které se zobrazují ve správný čas na správném místě, té správné cílové skupině. Dejte sbohem reklamě, které vám negeneruje žádný dosah a výnos.

Dodáme vaší značce elán

 

Nebaví vás monotónní vzhled vašeho profilu, chtěli by jste zaujmout? Díky nám vaše prezentace na sociálních sítích bude vypadat atraktivně a efektivně .

Nenabízíme jen marketing

 

Naše studio nabízí širokou škálu profesionálních služeb pro všechny vaše potřeby.

KOMPLETNÍ PŘEHLED NAŠICH SLUŽEB

Analýza značky

Před jakýmkoliv plánováním, vždy věnujeme značnou část důkladné analýze značek našich klientů. Podrobným zkoumáním se seznámíme s chodem firmy, její filozofií a cílovou skupinou.

Tvorba strategie

Zakládáme si na důkladné spolupráci s našimi klienty, kdy se vždy snažíme najít originální způsob, jak přeměnit jejich vize v realitu. Navrhneme kompletní marketingovou strategii s ohledem na prodej, věkové skupiny a rozpočet. 

Marketingový plán

Tvoříme individuální plány na míru. Každá značka má do sebe něco svého. Proto vždy vymyslíme správnou cestu jak, kde a komu vaší značku propagovat. 

Digitální marketing

Na základě vaší představy sjednáme spolupráci s influencery vašeho zaměření. Využijte skvělého způsobu, jak dát o své značce vědět.

Optimalizace reklam

 

Zkoušeli jste zpropagovat příspěvek, který dostal jen palce nahoru, ale nevygeneroval žádný profit? Nevyhazujte zbytečně peníze za neefektivní reklamu! 

Osobitý vzhled

Naším cílem není jen zvednout čísla našich klientů. Jde nám také o to, abychom našim klientům vytvořili originální tvář jejich značky.