Tvorba webových stránek | Kreativní Studio TD

INDIVIDUÁLNÍ ŘEŠENÍ NA MÍRU

Tvorba webových stránek

Nenabízíme obyčejné webové stránky, naopak otevíráme našim klientům dveře do online světa. Díky nám poznáte důkladně své stále či nové klienty. Nabízíme nadstandardní péči v odvětví SEO, aby byl váš web propagovaný i přirozenou cestou. Díky nám ušetříte jak své peníze, tak čas.

Nejčastěji pro vás tvoříme

Web na míru 

Potřebujete vytvořit webové stránky nebo upravit již existující? Každému z našich klientům nabízíme individuální řešení ušité přímo na míru. 

Tvorba E-shopu

Pokud chcete svůj produkt také prodávat, můžeme vám nabídnout tvorbu e-shopu na míru vaší značce. Dokážeme navrhnout e-shop, na který se vaši klienti budou rádi vracet.

Optimalizace SEO

Díky správnému nastavení search engine optimalization dokážeme váš web na internetu zviditelnit i bez jakékoliv propagace. Efektivním výběrem klíčových slov zajistíme, že budete šetřit své peníze i čas. 

Rezervační systémy

Chcete usnadnit komunikaci s vašimi zákazníky? Vytvoříme rezervační systém přesně podle vašich představ, abychom vám ušetřili čas i práci.

Správa PPC reklam

Buďte vidět! Připravíme pro vás kompletní strategii, jak se co nejlépe prezentovat na internetu. Reklamy tvoříme efektivně a optimalizujeme tak, abychom předešli zbytečným výdajům našich klientů.

 

Google Analytics 

Každý web propojujeme s platformami, které pomáhají měřit konverze. Díky tomu budete vždy v obraze, poznáte nejen své potenciální zákazníky, ale i jak efektivní je naše práce!

Zalíbilo se Vám, co nabízíme?

Neváhejte se nám ozvat a my vám pomůžeme s volbou správné strategie.