Produkce | Kreativní Studio TD

Profesionální 

Produkce 

S naším kreativním týmem se vyrovnáme i s těmi největšími výzvami, a to s nadšením a odborností. Specializujeme se na širokou škálu služeb, které posunou vaše vizuální projekty na novou úroveň. 

 

Pro naše firemní klienty nabízíme nejen produktové focení, ale také reklamní focení, které zdůrazňuje jedinečné vlastnosti a hodnoty vaší značky. Naše kreativní myšlení a dovednosti v oblasti vizuálního marketingu zajišťují, že každý snímek komunikuje silným a účinným způsobem. 

 

V rámci našich služeb zahrnujeme také animace a videoprodukci, které dodávají život a pohyb vašim příběhům. Naše týmy pracují s nejmodernějšími technologiemi a postupy, aby zajistily, že každý výstup je nejen esteticky působivý, ale také účinný při oslovení vaší cílové audience. 

 

Nezáleží na tom, zda jde o vytváření kampaňe, prezentace produktů nebo vytváření obsahu pro sociální média – naše profesionální služby v oblasti fotoprodukce, animací a videoprodukce vám pomohou dosáhnout vizuální dokonalosti. Jsme tu, abychom přivedli vaše nápady k životu a vytvořili vizuální zážitky, které zanechají nezapomenutelný dojem.

 

 

Tvorba animace

 

Ukažte svým zákazníkům, jak fungují vaše produkty skrze atraktivní animace. Nabízíme také profesionální dabing hned do několika jazyků. 

Produktové focení

 

Málo kdo si je vědom toho, kolik je potřeba úsilí nafotit produkt. Kdo zkoušel nasvítit sklo, zajistit aby produkt neměl žádný stín a nebo fotil více barevných produktů najednou ví, že se jedná o velice složitý proces. Umíme zachytit produkty v tom nejlepší světle, ať už budete fotografie užívat na e-shop nebo sociální sítě.

Produktové fotografie

Reklamní focení

 

Reklamní focení se od produktového značně liší. Nejde totiž vždy o to ukázat nějaký produkt, místo jednoho produktu se snažíme zachytit podstatu značky nebo firmy. Hledáme kvality, které dělají značky našich klientů originálními. Né každý, kdo vlastní telefon nebo foťák, může tyto služby nabízet. Nejedná se totiž jen o zmáčknutí spouště, ale o výběr správné kompozice, prostředí, osvětlení a hlavně o šikovného fotografa.

Reklamní a produktové videa

 

Že jsme skvělá produkce lze poznat hned na první schůzce. Ke každému projektu dokážeme přistoupit z několika úhlů a zaručujeme, že naši klienti jsou vždy víc než spokojení s finálním produktem. 

 

Neváhejte se na nás obrátit s vaší představou reklamního či produktového videa. Více než rádi se vrhneme na jakoukoliv výzvu!

video produkce

Zalíbilo se Vám, co nabízíme?

Neváhejte se nám ozvat a my vám pomůžeme s volbou správné strategie.